HEXOCELL - FALLEN EMPIRE

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQHEXOFALLENEMPIRE
Fallen Empire është një përzierje komplekse me karakteristikat natyrore dhe intensive të duhanit super tymues turk. Nëse jeni duke kërkuar për një shije të veçantë, ne ju rekomandojmë plotësisht Fallen Empire.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Fallen Empire është një përzierje komplekse me karakteristikat natyrore dhe intensive të duhanit super tymues turk. Është i plotësuar me shijen e butë të bajameve, qershisë, dhe çokollatës të cilat patjetër që do ti shijoni. Fallen Empire mund të klasifikohet si një lëng i thatë dhe me aromë të plotë. Megjithatë, ai ka sasinë e duhur të lagështisë për ta bërë atë jashtëzakonisht të pëlqyeshëm për tu tymosur. Përveç avujve të mëdhenj, dhe ndjesisë fantastike në fyt, ai të jep një shije te mirë kur merr dhe nxjerr frymë. Nëse jeni duke kërkuar për një shije të veçantë, ne ju rekomandojmë plotësisht Fallen Empire.

Lëng i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...