HEXOCELL - DEEP BLUE

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQHEXODEEPBLUE
Deep Blue është një përzierje e limonit të athët me gjallërinë e luleshtrydhëve, mjedrës dhe qershive të egra. Deep Blue gjithashtu përfshin ekstrakte të duhanit oriental dhe të zi.
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Lëngu ynë më i shitur Deep Blue është një përzierje e limonit të athët me gjallërinë e luleshtrydhëve, mjedrës dhe qershive të egra. Deep Blue gjithashtu përfshin ekstrakte të duhanit oriental dhe të zi. Karakteri i fortë dhe i lagësht i duhanit të zi balancohet në mënyrë perfekte me karakterin e thatë dhe të lehtë të duhanit oriental. Rezultati? Lëng rimbushës me parametrat e duhur të tymosjes dhe fortësisë. Për sa i përket avullit, shtëllungat e freskëta dhe të ftohta të avullit nga Deep Blue ju japin një goditje të jashtëzakonshme në fyt dhe një shije kënaqësie. Çlirohet bukur kur godet mushkëritë tuaja. Deep Blue ju jep çdo gjë që ju prisni nga një lëng i nivelit të lartë, avuj të fuqishëm dhe një shije më të fuqishme!

Lëngu i BE-së/lëng 100 % i sigurtë, i prodhuar nga laboratorët HEXOcell në Gjermani duke përdorur përbërësit e cilësisë më të lartë me burim nga BE.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...