Delirium - Golden Virginia

580,00 Lekë
Në Gjëndje
SKU
ELIQ30DELIRIUMGOLDENVIRGINIA
Golden Virginia është një lëng kaq pranë origjinalit saqë që ju nuk do të jeni në gjendje për të treguar nëse ju po tymosni, apo po pini duhan!
  • Pershkrimi
  • Vlerësimet

Kur është fjala për duhan të pastër, nuk ka asnjë më të mirë se Golden Virginia - si në formën e duhanit, ashtu edhe në formën e lëngshme. Bërë nga ekstraktet e duhanit gjethëndritur Virginia, Golden Virginia është një lëng me forcë mesatare, me një aromë të habitshme. Ka cilësi natyrale toke që përkthehen në një tymosje tejet luksoze me një shije paksa të ëmbël, ashtu si duhani origjinal.

Një përzierje klasike e duhanit, Golden Virginia tymos si një ëndërr absolute. Shija është tmerrësisht e thellë dhe intensive në thithjen e avullit. Gjatë nxjerrjes, shija është natyrisht më e qetë dhe qëndron për një kohë që ju të ndjeni sesi ndihet duhani Virginia - edhe po ta nxirrni nga hundët e ndjeni. Golden Virginia është një lëng kaq pranë origjinalit saqë që ju nuk do të jeni në gjendje për të treguar nëse ju po tymosni, apo po pini duhan!

Produkte 100% evropiane, lëngjet Delirium janë të certifikuar me certifikatën ISO 9001 dhe prodhuar në BE me metodat më të avancuara dhe përbërësit e cilësisë më të lartë.

Write Your Own Review
Vetëm klientët e regjistruar mund të japin vlerësime. Ju lutem, hyni ose regjistrohuni.
Loading...
Please wait...